Ağva, Şile, Polonezköy, Kerpe Gezisi

Ağva, Şile, Polonezköy, Kerpe Gezisi

Günübirlik Turlar

329,00 TL

'dan başlayan fiyatlarla

Tur Açıklaması

TUR PROGRAMI
Maşukiye, Polonezköy, Zofia Teyze Anı Evi, Arıcılık Müzes, Cam Sanat Merkezi, Şile, Şile Feneri, Ağlayan Kaya, Ağva, Göksu Çayında Tekne Gezisi, Yeşil Çay, Kerpe

1.GÜN: ANKARA, MAŞUKİYE, POLONEZKÖY, ŞİLE
Sabah saat 07.30 da Tempo Tur önünde buluşma ve hareket. Maşukiye’de alınacak öğle yemeğinden sonra Polonezköy’e hareket.  Zofia Teyze Anı Evi, Arıcılık Müzesi’ni ve Cam Sanat Merkezi'ni gezdikten sonra serbest zaman veriyoruz. Dileyenler de Polonezköy’ün meşhur pastanesi Polina’da ev yapımı pastaların tadına bakabilirler. Daha sonra Şile’ye geçiyoruz. Şile’de; Ağlayan Kaya Plajı’ndan Karadeniz’i izledikten sonra Şile Feneri’ni dıştan görüp, Maşatlık Parkı'ndan limanı fotoğraflıyoruz. Daha sonra otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
2.GÜN: AĞVA, KERPE, ANKARA
Kahvaltı sonrası tv dizilerin çekilmesinden sonra meşhur olan Ağva’ya hareket ediyoruz. İki nehrin arasında kurulmuş olan bu güzel belde muhteşem doğa görüntüleri ile son yıların cazibe merkezlerinden biri haline geldi. Hava koşulları uygun olduğu takdirde Göksu Çayı’nda keyifli bir tekne yolculuğu yapıyoruz. Tekne turumuzdan sonra Yeşil Çay kenarında vereceğimiz serbest zamandan sonra Kerpe’ye hareket ediyoruz. Karadeniz’in dalgalarıyla bir heykeltıraş gibi yonttuğu Kerpe Kayalıkları’nı görmeye gidiyoruz. Bir süre burada kalıp fotoğraf çekiyoruz. Ardından deniz kenarındaki restoranlarda öğle yemeği molası veriyoruz.
Yemekten sonra dönüş yolculuğumuz başlıyor. Akşam saat 22.30 sularında Ankara’ya varıyoruz.

ARİF ÇAKIR'IN GEZİ YAZISINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Ulaşım
OTOBÜS VEYA MİDİBÜSLE ULAŞIM
Ücrete Dahil Olanlar

Otobüs veya midibüsle ulaşım, otelde konaklama(1), kahvaltı(1), akşam yemeği(1), Ağva'da Tekne gezisi, SEYAHAT GÜVENCE SİGORTA POLİÇESİ, milli park ve özel müze giriş ücretleri, rehberlik hizmetleri ve KDV

Ücrete Dahil Olmayanlar
İlk gün kahvaltı, tüm öğle yemekleri, ikinci gün akşam yemeği, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerleri giriş ücretleri,yemeklerde alınacak alkollü ve alkolsüz içecekler.
Gerekli Malzemeler
Rahat bir yürüyüş giysisi, yağmurluk, yürüyüş ayakkabısı, koruyucu krem, kazak, anorak (sonbahar, kış dönemi için) yedek ayakkabı, yedek çorap, yedek çamaşır ve giysi, küçük sırt çantası , su kabı, anti bakteriyel jel, gözlük, fotoğraf makinesi, filmi veya yedek hafıza kartı, şarj cihazı. 
Yaz dönemi için Mayo, havlu, terliğiniz almayı unutmayınız.
Diğer Bilgiler
ÖĞLE YEMEKLERİ: Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmeti alabilirler.

Tur Fiyatları

Tur Fiyatı
329,00 TL
Çocuk (3-12)
129,00 TL
Bebek (0-3)
0,00 TL

Dahil Olanlar / Olmayanlar

Rezervasyon Yap

Tur Tarihi Seçiniz

Tur Seçimi