Eskişehir Turu

Eskişehir Turu

Günübirlik Turlar

259,00 TL

'dan başlayan fiyatlarla

Tur Açıklaması

TUR PROGRAMI
Eskişehir, Odunpazarı

BÖLGE : ESKİŞEHİR
Sabah saat 07.30 Tempo Tur önünde buluşma ve hareket. Eskişehir'de ilk olarak Dünya'nın pek çok ülkesinde bulunan “Madam Tussaud” Müzesi’nin Türkiye’deki ilk örneği Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. 
Yılmaz Büyükerşen’in Büyükşehir Belediyesi’ne bağışladığı, tarihi kişiler ile yerli ve yabancı ünlü 160 kişinin heykelinin yer aldığı müzeden sonra yine Türkiye' de bir ilk olan Çağdaş Cam Sanatları Müzesi'ni geziyoruz. 
Öğle yemeği için verilecek serbest zamanın ardından içerisinde Lületaşı Müzesi'nin de yer aldığı Kurşunlu Külliyesi, tarihi evleri ile ünlü Odunpazarı bölgesi ve Atlıhan'ı gezdikten sonra su seviyesinin yeterli olması halinde Porsuk Çayı'nda tekne gezisi yapıyoruz. 
Dilerseniz su muhallebisi de yiyebileceğiniz Haller Gençlik Merkezi' nde verilen alışveriş, çay ve kahve molasının ardından Eskişehir' in yapay plajının da bulunduğu Kentpark' ta gezinti yapıyoruz. Daha sonra dönüş yolculuğu. Akşam saat 21.00 sularında Ankara' ya varış.
NOT: Porsuk Çayı'nda yeterli su olmaması durumunda tekne gezisi yapılamayacaktır.
ÖĞLE YEMEKLERİ: Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehberlerimiz yer veya yerler önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Öğle yemeğinde Çibörek yemek isteyenler için rehberimiz yardımcı olacaktır. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.

GÜNÜBİRLİK KÜLTÜR GEZİLERİNDE İPTAL KOŞULLARI 
-Gezi tarihinden iki gün önce (perşembe günü) yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir. 
-Gezi tarihinden 2 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz.
ÖNEMLİ DUYURU:
U-ETDS sistemine e-Devlet üzerinden bilgi girme zorunluluğu 02 Ocak 2019 tarihinde başlamıştır. Karayolu Taşıma Kanunu ve Yönetmeliği hükümlerine göre yolcuların kimlik bilgilerinin sisteme girilme zorunluluğu başlamıştır. Kayıt işlemlerinizin sorunsuz bir şekilde yürütülmesi için ödemelerinizi tura başlamadan önce yaparak vatandaşlık numaranızı satış danışmanımıza bildiriniz 

Ulaşım
MİDİBÜS VEYA OTOBÜS İLE ULAŞIM
Ücrete Dahil Olanlar
Özel ulaşım, Porsuk Çayında tekne gezisi, rehberlik hizmetleri, milli park ve özel müze giriş ücretleri, KDV
Ücrete Dahil Olmayanlar
T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerleri giriş ücretleri, öğle yemeği
Gerekli Malzemeler
Yağmurluk, küçük bir sırt çantası , anorak, kazak, koruyucu krem, rahat bir giysi, rahat bir ayakkabı, su kabı, gözlük, fotoğraf makinesi, yedek film, yedek hafıza kartı ve pil

Tur Fiyatları

Tur Fiyatı
259,00 TL
Çocuk (3-12)
199,00 TL
Bebek (0-3)
0,00 TL

Dahil Olanlar / Olmayanlar

Rezervasyon Yap

Tur Tarihi Seçiniz

Tur Seçimi