Gürleyik Vadisi Yürüyüşü

Gürleyik Vadisi Yürüyüşü

Günübirlik Turlar

499,00 TL

'dan başlayan fiyatlarla

Tur Açıklaması

TUR PROGRAMI
Gürleyik Vadisi Yürüyüşü ve Yüzme

Bölge: Mihalıççık
Sabah saat 07.30 da TEMPO TUR önünde buluşma ve hareket. Gürleyik Vadisi'nde yapılacak yürüyüşten sonra dönüş. Akşam saat 21.00 sularında Ankara'ya varış. Vadi içinde su kenarında zaman zaman bent üstü ve su kanalı kenarında yürüyüş yapılacaktır. Yürüyüş süresi yaklaşık 3 -3.5 saat ağaçlık alan. Yürüyüş süresince 2 saat yüzme ve yemek molası verilecektir. Yürüyüş esnasında dinlenme ve öğle yemeği için molalar verilmektedir.

NOT:Mayo, havlu ve Terliğinizi almayı unutmayınız.
ÖĞLE YEMEĞİ:
Öğle yemeği doğada verilecek mola esnasında yenilecektir. Bu nedenle yanınıza kumanya ve en az bir litrelik su almayı unutmayınız..

GÜNÜBİRLİK DOĞA GEZİLERİNDE İPTAL KOŞULLARI 
-Gezi tarihinden iki gün önce (Perşembe günü) yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir. 
-Gezi tarihinden 2 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz

DOĞA YÜRÜYÜŞ TURLARINA YENİ BAŞLAYANLARA ÖNERİLERİMİZ ve DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYINIZ.Doğa gezilerimizde çekilmiş fotoğrafları ve diğer tüm paylaşımları TEMPO DOĞA KULÜBÜ(TEDOK) üye olarak izleyebilirsiniz.

Ulaşım
Midibüs ile Ulaşım
Ücrete Dahil Olanlar
Özel ulaşım, rehberlik hizmetleri, milli park ve özel müze giriş ücretleri, KDV
Ücrete Dahil Olmayanlar
Aksi belirtilmedikçe yemekler ve yemeklerde alınacak içecekler, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerleri giriş ücretleri
Gerekli Malzemeler
Mayo, Havlu, Terlik, Yağmurluk, küçük bir sırt çantası, yürüyüş ayakkabısı, rahat bir giysi (pamuklu, uzun kollu giysiler öneriyoruz. Kot önermiyoruz), baton, yedek ayakkabı, yedek giysi, yedek çorap, su kabı, gözlük, koruyucu krem, fotoğraf makinesi, yedek film, yedek hafıza kartı ve pil

Tur Fiyatları

Tur Fiyatı
499,00 TL
Çocuk (3-12)
299,00 TL
Bebek (0-3)
0,00 TL

Dahil Olanlar / Olmayanlar

Rezervasyon Yap

Tur Tarihi Seçiniz

Tur Seçimi